Wystawy

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie w ramach swojej bieżącej pracy prowadzi również działalność wystawienniczą.

Jesteśmy instytucją, która działa na rzecz popularyzacji sztuki i kultury wśród mieszkańców gminy Wasilków i okolic. Organizujemy wystawy w naszej siedzibie oraz przestrzeniach nieoczywistych na ternie naszej gminy.

W ramach naszej działalności wystawienniczej prezentujemy szeroki wachlarz dziedziny artystycznych, takich jak malarstwo, fotografia oraz sztuka ludowa.

Dotychczas w naszej siedzibie oraz w przestrzeni miasta odbyło się wiele wystaw. Wśród nich warto wymienić chociażby ekspozycję Magdaleny Dziejmy, która prezentowała swoje malarskie dzieła, wystawę Lucyny Kędzierskiej – tkaczki z Wasilkowa, czy też wystawa
„Wyśniona historia kina na Podlasiu”. Nie zabrakło również wystaw fotograficznych grupy Krajobraźnia, wystawy poplenerowej wasilkowskiego klubu Mam czy prac dzieci i młodzieży z wasilkowskich szkół.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z kilku z nich:

Wystawa Magdaleny Dziejmy

„Tajemnica spojrzenia” Magdalena DziejmaWystawa Lucyny Kędzierskiej – tkaczki z Wasilkowia

„Wełną utkane” Lucyna Kędzierska„Wyśniona historia kina na Podlasiu”

„Wyśniona Historia Kina na Podlasiu”


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i zapoznania się z aktualnymi wystawami. W naszej galerii wystawiać się mogą zarówno amatorzy, jak i artyści zawodowi, którzy chcą zaprezentować swoje dzieła szerokiej publiczności. Zapraszamy do kontaktu.

„Ucieczka z psychiatryka”

„Ucieczka z psychiatryka” – Beata Wilczyńska
„Bezdech” wernisaż wystawy Joanny Krukowskiej

„Wieczność/Eternity” – wystawa Katarzyna Ostaszewska, Monika Wojniak, Agnieszka i Tomasz Stando

„Wieczność/Eternity”

Flora” – wystawa fotografii Magdaleny Właszek

Magdalena Właszek tuż przed wernisażem „Flory”

„Uroki” – Kamil Szleszyńśki

Otwarcie wystawy „Uroki”

„Kobiety” – Magdalena Talmon

„Kobiety” – otwarcie wystawy