Aktywni 50+

AKTYWNI 50 PLUS

To grupa świadomych i aktywnych kobiet, które angażują się w życie społeczne naszego miasta. Działają od 2014 roku. Ich priorytetem jest dbanie o zdrowie, dlatego codziennie aktywnie się poruszają. Uczestniczą w zajęciach gimnastyki rehabilitacyjnej, spacerach z kijkami, gimnastyce umysłu oraz tańcu towarzyskim organizowanych w naszym Ośrodku. Wierzą, że ruch to klucz do dobrego samopoczucia i witalności.

Grupa 50+ to również osoby, które pragną zmian. Dlatego działają! Wspólnie podejmują różnego rodzaju inicjatywy wnosząc pozytywne zmiany i działania na rzecz wasilkowskiej społeczności. Nie zapominając przy tym wszystkim o rozwoju osobistym. Wspierają się nawzajem w odkrywaniu nowych pasji, rozwijaniu talentów i zainteresowań. Nieustannie poszukują nowych możliwości i inspiracji.

50+ to przede wszystkim piękne kobiety – dojrzałe i mądre, a przy tym zadbane i pełne energii. W grupie nie ma miejsca na nudę czy stagnację. Są aktywne, czasem zażywne, ale zawsze z uśmiechem na twarzy i otwartymi sercami.

Zapraszamy do dołączenia do Grupy 50+, jeśli cenisz sobie aktywny styl życia, chcesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje, a także poznać wspaniałe osoby, które chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Grupa uczestniczy w spotkaniach muzykoterapii we wtorki w godz. 16:00-18:00 oraz zajęciach tanecznych we wtorki i czwartki w godz. 11:00-12:00 w MOAK-u ul. Żurawia 13.

Przewodniczącą grupy jest pani Anna Biegańska, (tel.: 502-772-863) która udziela wszelkich informacji związanych z działalnością Grupy 50+.
fot. Anna Waszkiewicz