Kino plenerowe

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie w okresie letnim organizuje wyjątkowe seanse kin plenerowych, podczas których prezentowana jest klasyka polskiego kina. To doskonała okazja do spotkania się z sąsiadami podczas wspólnego oglądania filmów.

Teren rekreacyjny Cypel w Wasilkowie

Projekcje odbywają się w różnych sołectwach gminy Wasilków, dzięki czemu mieszkańcy mają okazję obejrzeć filmy „tuż za płotem”. Podczas seansów można się relaksować na leżakach, które jeżdżą z wraz z dużym ekranem plenerowym.

Plac przy świetlicy w Rybnikach

Program wyświetlanych filmów składa się z polskiej klasyki, obejmującej zarówno produkcje sprzed kilkudziesięciu lat, jak i te, które są stosunkowo nowe. Wyświetlaliśmy już takie filmy jak: „Miś”, „Seksmisja”, „Nie lubię poniedziałku”, „Poszukiwany, Poszukiwana”, „Sami Swoi”. Projekcje filmowe poprzedzamy pokazami zdjęć członków Grupy Fotograficznej Krajoboraźnia, z która współpracuje nasz Ośrodek.

Plac przy świetlicy i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowodworcach

Pokazy do tej pory odbyły się w Dąbrówkach, Jurowcach, Nowodworcach, Rybnikach, Sielachowskich i Osowiczach, Studziankach, Sochoniach Woroszyłach oraz Wasilkowie.

Teren boiska i terenu rekreacyjnego w Osowiczach

Aktualne informacje o pokazach zamieszczamy kilka tygodni przed wydarzeniem na stronie głównej Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury oraz na naszych profilach społecznościowych.

Plac przy świetlicy w Rybnikach