DKF Wasilków

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Filmowego – Wasilków. Pokazy filmowe będą odbywać się cyklicznie, w pierwszy piątek miesiąca. Podczas spotkań oglądane są filmy w schemacie prelekcja – projekcja – dyskusja. 

Grupa ma strukturę nieformalną i otwartą (nie musisz być członkiem Kluby, by przyjść do niego. Repertuar jest ustalany przez uczestników spotkań w oparciu o hasło przewodnie miesiąca.

W przyszłości poza spotkaniami filmowymi, których mamy nadzieje będzie więcej w planie mamy zapraszać gości ze świata kina, organizować wspólne wyjazdy, warsztaty i festiwale.

Spotkania odbywają się Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie (Żurawia 13). Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Dyskusyjne Kluby Filmowe to zrzeszenia miłośników sztuki filmowej, którzy chcą pogłębiać wiedzę na temat tej sztuki oraz ją popularyzować. Głównym sposobem ich działań są projekcje filmów o wysokich walorach artystycznych. Grupy te często uzupełniają projekcje o prelekcje, dyskusje, spotkania z twórcami, publikacje.

Harmonogram pokazów filmowych wkrótce.

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie