Spotkania z szachami

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach z szachami, które organizujemy dla różnych grup wiekowych.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy zajęcia, które pomogą rozwijać umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i spostrzegawczości. Poprzez gry i zadania będziemy starać się przekazywać wiedzę o szachach w sposób przystępny i atrakcyjny dla najmłodszych.

Dla dorosłych przewidujemy zarówno spotkania dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Będziemy starać się podnosić Państwa poziom gry i dostarczać ciekawych wyzwań szachowych. Wspólnie będziemy analizować partie, wymieniać doświadczenia i doskonalić swoje umiejętności.

Nie musisz być ekspertem, aby wziąć udział w naszych spotkaniach. U nas każdy znajdzie dla siebie coś interesującego i wartościowego. Przy okazji poznasz nowych ludzi i spędzisz miło czas w gronie szachowych entuzjastów.

Spotkania z szachami odbywają się regularnie w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie przy ul. Żurawiej 13 w co drugą sobotę.

Nauka gry w szachy dla dzieci i młodzieży do lat 15: godz. 15:00 – 16:30. Wrześniowe spotkania są otwarte, od października zajęcia płatne.

Liga szachowa 17:00 – 20:00

Prowadzący zajęcia: Łukasz Stasienko
Terminy spotkań – soboty:
16 września,
30 września,
14 października,
28 października,
18 listopada,
25 listopada,
2 grudnia,
16 grudnia,
13 stycznia,
20 stycznia.