Spotkania z szachami

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach z szachami, które organizujemy dla różnych grup wiekowych.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy zajęcia, które pomogą rozwijać umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i spostrzegawczości. Poprzez gry i zadania będziemy starać się przekazywać wiedzę o szachach w sposób przystępny i atrakcyjny dla najmłodszych.

Dla dorosłych przewidujemy zarówno spotkania dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Będziemy starać się podnosić Państwa poziom gry i dostarczać ciekawych wyzwań szachowych. Wspólnie będziemy analizować partie, wymieniać doświadczenia i doskonalić swoje umiejętności.

Nie musisz być ekspertem, aby wziąć udział w naszych spotkaniach. U nas każdy znajdzie dla siebie coś interesującego i wartościowego. Przy okazji poznasz nowych ludzi i spędzisz miło czas w gronie szachowych entuzjastów.

Spotkania z szachami odbywają się regularnie w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie przy ul. Żurawiej 13 w co drugą sobotę. Nauka gry w szachy dla dzieci i młodzieży do lat 15: godz. 15:30 – 17:00. Grupa otwarta: 17:30 – 19:00.

Zapraszamy do udziału zarówno osoby indywidualne, jak i grupy. Zachęcamy również do przekazywania informacji o naszych spotkaniach swoim znajomym i rodzinie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych spotkaniach z szachami. Do zobaczenia przy „desce”!

Prowadzący zajęcia: Łukasz Stasienko


Terminy spotkań – soboty: 25 lutego, 11 marca, 25 marca, 15 kwietnia, 22 kwietnia, 6 maja, 20 maja, 3 czerwca, 17 czerwca.