Festiwal Rzeka Ognia

Zapraszamy na III edycję Festiwalu Rzeka Ognia w Wasilkowie. Głównym wydarzeniem festiwalu jest konkurs tańca z ogniem – fireshow.

W dniach 22 – 24 września na terenie rekreacyjnym – Cypel w Wasilkowie nad rzeką Supraśl (woj. podlaskie) uczestnicy konkursu będę rywalizować o tytuł Ogniomistrza Wschodu a na wszystkich chętnych czekać będą warsztaty kuglarskie, animacje dla dzieci, pokazy wozów strażackich oraz wiele innych atrakcji.

Festiwal „Rzeka Ognia” powstał jako odpowiedź na potrzeby mieszkańców Wasilkowa, którzy zgłosili pomysł realizacji takiego wydarzenia. Dzięki współpracy Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie i białostockiego Kolektywu Freakus zrealizowano imprezę, która zostaje w pamięci na długo.

Już teraz zarezerwujcie sobotnie wrześniowe popołudnie i wybierzcie się do Wasilkowa na niesamowite widowisko. Połączenie żywiołu ognia z tańcem i muzyką zapiera dech, hipnotyzuje i z pewnością wprawi Was w zachwyt.

Szczegółowy program już wkrótce.

Chcesz wziąć udział w naszym festiwalu? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami. Poniżej znajdziesz regulamin Festiwalu, klauzulę informacyjną oraz linki do formularzy zgłoszeniowych:

Regulamin III Festiwalu Rzeka Ognia w Wasilkowie

Klauzula informacyjna

Formularz zgłoszeniowy solista: https://bit.ly/rzeka_ognia_3_solista

Formularz zgłoszeniowy grupa: https://bit.ly/rzeka_ognia_3_grupa