Klub Przedsiębiorczych Mam oraz Klub Mam – My Mamy

Klub Przedsiębiorczych Mam oraz Klub Mam – My Mamy z Wasilkowa to inicjatywy, które powstały z myślą o kobietach, które chcą spotykać się regularnie, dzielić swoimi doświadczeniami i budować sieć wsparcia. Klub skupia kobiety w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami, ale łączy je wspólny cel – rozwój osobisty i budowanie relacji.

Spotkania klubu odbywają się średnio raz w miesiącu i są dedykowane różnym tematom. Mogą to być warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, spotkania networkingowe, a także spotkania poświęcone konkretnym zagadnieniom, np. macierzyństwu bliskości czy tematom związanym z powrotem na drogę zawodową po urlopie macierzyńskim.

Spotkania klubu są doskonałą okazją do wyjścia z domu, poznania ludzi, odprężenia się i odpoczynku od codzienności. Uczestniczki mogą porozmawiać, poradzić się, a czasem po prostu posłuchać, co mają do powiedzenia inne kobiety.

Na spotkanie zapraszamy także dzieci.

Jeśli chcesz poznać nowych ludzi, zdobyć wiedzę, a także spędzić miło czas w towarzystwie kobiet o podobnych zainteresowaniach, dołącz do Nas.

Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 kwietnia. Szczegółowe informacje wkrótce.

Informacje o spotkaniach na bieżąco zamieszczamy na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na FB

Liderka Klubu Przedsiębiorczych Mam z Wasilkowa: Aleksandra Bielska

Liderka Klubu Mam – My Mamy z Wasilkowa: Katarzyna Duda – Charko