Koncerty

Miejski Ośrodek Animacji Kultury to również możliwość spotkania z artystami podczas organizowanych przez nas koncertów.

Zgodnie z jedną z naszych myśli przewodnich mówiących, że kreujemy przestrzeń wydarzeń, koncerty odbywają się w wielu miejscach na terenie naszej gminy – zarówno w naszej siedzibie i terenie do niej przyległym ale również we współpracy z innymi instytucjami, parafiami czy też plenerowe w otoczeniu lasu czy na terenach zielonych przy rzece Supraśl. Gramy tam gdzie nam w duszy zagra i gdzie możemy spotkać się z naszymi odbiorcami. Jak trzeba organizujemy mobilną scenę i ruszamy w trasę z koncertobusem.

Koncert Roberta Kasprzyckiego w Wasilkowie
Jazz z MOAK-iem koncert Górecki & Kogut

To wyjątkowe wydarzenia, gdzie znika dystans między artystą a widzem. Niewielka liczba miejsc pozwala na jeszcze lepszy kontakt z muzykami i na odczucie niepowtarzalnego klimatu każdego występu.

Na „scenie” MOAK-u gościli między innymi Robert Kasprzycki, Duet Górski&Kogut, Oleg Kobzar, Chór Raduga z Moskwy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wasilkowa, Summer Orchestra Workshop, Heres / Wyrwani z Niewoli/Arkadio, Waterside, Yellow Piston, Skład Niearchaiczny, 3rd Floor, ReVera.

Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wasilkowa

Jeśli lubisz spędzać czas przy muzyce w miłej atmosferze, koncerty organizowane przez MOAK w Wasilkowie są dla Ciebie doskonałym wyborem. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, na której pojawiają się zapowiedzi koncertów.

Koncert Chóru Raduga z Moskwy
Gramy tam gdzie nam w duszy zagra i gdzie możemy spotkać się z naszymi odbiorcami
Recital Olega Kobzara w Wasilkowie