Nadrzeczny Salon Ambientu

Ambient jest nieodłączną częścią programu Up To Date Festival od początków jego istnienia, nie tylko jeśli chodzi o główną edycję, ale także szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak Salony Ambientu czy Ambient Park, które to dzięki konsekwencji ich pomysłodawców dokładają swoją cegiełkę do wzrostu popularności i rozpoznawalności tego gatunku.

Nadrzeczny Salon Ambientu to kolejna inicjatywa, która wychodzi poza standardowe przestrzenie wydarzeń salonowych. Wasilków świetnie skomunikowany, w kilka chwil pozwala uczestnikom na szybką ucieczkę i oddanie się dźwiękom i relaksowi w otoczeniu przyjemnie szumiącej wody.

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie nawiązał współpracę z organizatorami tego niezwykłego wydarzenia, której efektem będzie już Czwarty Nadrzeczny Salon Ambientu, który odbędzie się w niedzielne popołudnie, 23 lipca 2023 roku w godzinach 16:00 – 22:00.

Widzimy się na terenie rekreacyjnym Cypel w Wasilkowie nad rzeką Supraśl!

Czego możecie spodziewać się, przybywając do Wasilkowa?

– szumu wody i muzyki,

– przyjaznej atmosfery, otwartości i zielonej przestrzeni, w której poczujecie relaks,

– łączności z kulturą i naturą – otwórzcie się na nowe doznania!

Wstęp jest wolny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by spędzić tę niedzielę wspólnie, właśnie z nami. Przybywajcie wcześnie, zostańcie długo! Korzystajcie do woli!

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce.