Warsztaty kreatywnego pisania

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie zaprasza na kolejne warsztaty literackie z Maliką Tomkiel. Będziemy pisać, szukać inspiracji, otwierać się na różne style i bawić słowem. Żeby wziąć udział w warsztatach, nie trzeba być pisarzem. Zapraszamy wszystkich.

Kiedy: 27 lutego 2024 r., 18:00-20:00
Dla kogo: 13+
Gdzie: MOAK Wasilków ul. Żurawia 13
Ilość miejsc: do 10 osób
Koszt: 20 zł/os
Zapisy: https://bit.ly/kreatywnegopisania

Warsztaty kreatywnego pisania są świetnym sposobem na to, by wyrazić swoje myśli. Nie musisz mieć doświadczenia z profesjonalnym pisaniem, nie musisz zajmować się tym zawodowo, by wziąć udział w naszym spotkaniu. Podczas wtorkowego spotkania będziemy:

– rozmawiać na luzie o czytaniu i pisaniu, przy herbacie i kawie
– tworzyć własną, krótką formę literacką, a może dialogi i światy
– rozmawiać o tym jak możemy rozwijać swój warsztat pisarski albo zacząć pisać w domowym zaciszu
– bawić się fiszkami i układać biegi wydarzeń.

O prowadzącej:

Jest. Człowiekiem, kobietą. Pisze, uczy jogi, nie boi się konfrontacji z trudnymi tematami. Jej teksty publikowano m.in. w magazynach „Slow”, „DUMA”, „EPEA”, „Zwierciadło”, „noizz.pl”, „Vege”, „Freshmag”, „portalyogi.pl” czy „Kraft”, którego była współzałożycielką i redaktorką naczelną. Jej literacki debiut pt. Biel Kości, w szczery i bezprecedensowy sposób poruszał temat zaburzeń odżywiania. Mieszka na Podlasiu, choć nie przywiązuje się za bardzo do miejsc i przedmiotów, redaguje książki oraz prowadzi autorów przez ich proces wydawniczy. W roku 2023 na rynek wydawniczy wyszły dwie nowe pozycje autorki: Twój wewnętrzny głos oraz najnowszy i pierwszy, tak obszerny tom poetycki: Każdy ma jakiś problem (wrzesień 2023).