Praktykuj w Kulturze – zostań stażystą Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie

Jeśli chcesz stać się częścią kreatywnego zespołu, przed którym organizacja wydarzeń kulturalnych nie ma tajemnic, to szukamy Ciebie! Jeśli chcesz poznać pracę instytucji kultury od kuchni, to szukamy Ciebie! Jeżeli chcesz zobaczyć jak prowadzić media społecznościowe i tworzyć do nich treści, to bez problemu Ci to pokażemy. Zostań praktykantem lub praktykantką Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie.

Kogo poszukujemy:

Otwartych oraz chcących poznać tajniki pracy w instytucji kultury studentów i absolwentów, (którzy nie ukończyli 30 roku życia) kierunków studiów artystycznych, społecznych lub humanistycznych, w szczególności takich jak: kulturoznawstwo, animacja kultury, filologia, sztuki plastyczne, grafika, pedagogika, dziennikarstwo, marketing, komunikacja medialna, nowe media, historia, socjologia, bibliotekoznawstwo, etnologia, etnografia, filmoznawstwo, kinematografia.

Podczas praktyk nauczysz się planowania, promowania i przeprowadzenia wydarzeń; tworzenia reklam, tekstów prasowych, fotoreportaży; obsługi mediów społecznościowych;  akcji promocyjnych oraz współpracy z przedstawicielami środowiska lokalnego.

Praktyki potrwają od 27 lutego do 30 czerwca 2024 roku.
W tym okresie zrealizujesz 180 godzin praktyk w dogodnych dla siebie terminach. Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego 2024 roku.  Aplikuj przez portal Pracuj w kulturze.

Praktykuj w kulturze to program rozwoju Kadr Kultury organizowany przez Narodowe Centrum Kultury. W tej roku nasz ośrodek jest jednym z dwóch na Podlasiu, które biorą udział w tym programie.

Więcej o projekcie na stronie  Narodowego Centrum Kultury