Niedziela z Planszówkami wraca do MOAK-u – 21.09.2025 r.


Po wakacyjnej przerwie zapraszamy mieszkańców Wasilkowa na kolejną edycję Niedzieli z Planszówkami w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury.


Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 września (niedziela) w godzinach 15:00–19:00. To doskonała okazja,
by spędzić popołudnie w gronie rodziny, znajomych i sąsiadów przy grach, które bawią, uczą, integrują i rozwijają wyobraźnię.

Planszówki to rozrywka dla każdego. Bez względu na wiek czy doświadczenie w grach, każdy może znaleźć coś dla siebie od prostych gier rodzinnych, przez emocjonujące gry logiczne, po strategiczne wyzwania. Nie musisz znać zasad, wszystkiego nauczymy na miejscu.

Spotkania z planszówkami w MOAK-u odbywają się co 2 tygodnie, dlatego warto na stałe wpisać je w swój kalendarz.
Spis dostępnych gier znajdziesz tutaj:
https://moakwasilkow.pl/gry-planszowe-i-bitewne/


Dołącz do wspólnej zabawy, bo przy planszówkach każdy wygrywa!