Wiosenny warsztat pisarski z Maliką Tomkiel: rozkwit i słowny luz

Zapraszamy na wieczór z kreatywnym pisaniem. Po udanych kilku edycjach warsztatów pisarskich z Maliką Tomkiel wracamy po raz kolejny!

Zajęcia są absolutnie dla każdego. Tym razem tematem przewodnim będzie NATURA, kwitnienie i poczucie luzu w pisaniu: bez krytyka wewnętrznego.

Otwieramy wiosnę ze słowem pisanym we wtorek 16 kwietnia 2024 o godz. 18.00 w naszym ośrodku, ul. Żurawia 13. Koszt warsztatów 20 zł.

LINK do biletów: https://bit.ly/literackie1604


Co wziąć ze sobą:

– kartkę/notes i długopis – będziemy tworzyć manualnie, rozmawiać, czytać, w bezpiecznej przestrzeni bez oceny.

Nie musisz:

– mieć żadnego doświadczenia, pisać zawodowo, stresować się! Pełen luz, pisanie w formie zabawy i rozmowa o książkach są dla każdego.

Co będziesz:

– pisać, tworzyć światy, wykazywać się twórczo, pozwalać sobie na ekspresję i abstrakcyjne myślenie,
– rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe.

Co możesz:

– dowiedzieć się wiele o branży wydawniczej, książkowej,
– poznać nowe narzędzia, które pozwolą Ci się rozwinąć i pozytywnie wpłyną na Twój warsztat pisarski,
– spędzić po prostu miło wieczór czy nabyć nowe umiejętności.
– MOŻESZ wziąć coś co już piszesz!


O prowadzącej:

Jest. Człowiekiem, kobietą. Pisze, uczy jogi, nie boi się konfrontacji z trudnymi tematami. Jej teksty publikowano m.in. w magazynach „Slow”, „DUMA”, „EPEA”, „Zwierciadło”, „noizz.pl”, „Vege”, „Freshmag”, „portalyogi.pl” czy „Kraft”, którego była współzałożycielką i redaktorką naczelną. Jej literacki debiut pt. Biel Kości, w szczery i bezprecedensowy sposób poruszał temat zaburzeń odżywiania. Mieszka na Podlasiu, choć nie przywiązuje się za bardzo do miejsc i przedmiotów, redaguje książki oraz prowadzi autorów przez ich proces wydawniczy. W roku 2023 na rynek wydawniczy wyszły dwie nowe pozycje autorki: Twój wewnętrzny głos oraz najnowszy i pierwszy, tak obszerny tom poetycki: Każdy ma jakiś problem (wrzesień 2023).