Robert Kasprzycki gościł w Wasilkowie

W piątek 19 stycznia 2024 roku widowiskową „Salę Słoneczną” przy ul. Polnej odwiedziła jedna z bardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Jest autorem takich hitów jak „Niebo do wynajęcia”, „Zapiszę śniegiem w kominie” czy „Mam wszystko, jestem niczym” Chociaż gatunek muzyki, którą tworzy, powszechnie zwany jest poezją śpiewaną, to do samego występu bardziej pasowałoby określenie „Epickie Doświadczenie Artystyczno Stand-upowe”, bo prócz wielkiej muzycznej energii uczestnicy spotkania dostali ogromną dawkę uśmiechu, żartów, czy z przymrużeniem oka przekazywanych nieoczywistych refleksji o życiu. 

Robert Kasprzycki, w zasadzie to już stary przyjaciel Wasilkowa, dobrze znany i lubiany przez miejscową publikę. Z wielką ochotą przebył ponad pół tysiąca kilometrów, żeby już po raz czwarty wystąpić w gminie Wasilków. Nawet mimo nie sprzyjającej pogody i drobnych problemów technicznych na starcie, artysta pokazał swoją klasę i profesjonalizm angażując widzów obrócił wstępne niedogodności w pełen dobrego humoru wstęp do wieczoru, podczas którego rozbawiał całą widownię. 

Jeżeli chodzi o samą muzykę, Robert Kasprzycki zrobił na wszystkich ogromne wrażenie jakością swojej formy wokalnej, instrumentalnej oraz umiejętnością bieżącego celnego reagowania na potrzeby i nastroje publiczności. Publiczność odwdzięczyła się gromkimi brawami, co skutkowało bisem. Po koncercie fani mogli nabyć płyty z autografem, porozmawiać oraz wykonać wspólne zdjęcie z artystą. Atmosfera była naprawdę dobra, ponieważ spotkanie z wasilkowską publicznością to już poniekąd czas ze starymi i dobrymi znajomymi z Wasilkowa i okolic.


Robert Kasprzycki odwiedzając czwarty raz Wasilków stworzył małą tradycję jego występów w Wasilkowie. Mamy wielką nadzieję, że będzie ona podtrzymywania i w przyszłości znów wystąpi w Wasilkowie.