Zapraszamy na trzeci wasilkowski Dzień Seniora

W imieniu Rady Seniorów Gminy Wasilków i Adriana Łuckiewicza – Burmistrza Wasilkowa zapraszamy serdecznie na 𝐈𝐈𝐈 𝐖𝐚𝐬𝐢𝐥𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐧́ 𝐒𝐞𝐧𝐢𝐨𝐫a, 𝐤𝐭𝐨́𝐫𝐲 𝐨𝐝𝐛𝐞̨𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐰 𝐬𝐨𝐛𝐨𝐭𝐞̨ 18 𝐥𝐢𝐬𝐭𝐨𝐩𝐚𝐝𝐚 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟕:𝟎𝟎 𝐰 𝐒𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞 𝐏𝐨𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐢𝐦. 𝐙𝐲𝐠𝐦𝐮𝐧𝐭𝐚 𝐀𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐲 𝐮𝐥. 𝐏𝐨𝐥𝐧𝐞𝐣 𝐰 𝐖𝐚𝐬𝐢𝐥𝐤𝐨𝐰𝐢𝐞.

Ten dzień, święto wszystkich wasilkowskich seniorów ma na celu m.in. docenić ogromną rolę seniorów w społeczeństwie, zwiększyć integrację międzypokoleniową oraz popularyzować udział w życiu kulturalnym i społecznym.

Nasi mieszkańcy w dojrzałym wieku mają wiele energii i chęci do działania o czym wszyscy będziemy mogli się przekonać podczas programu artystycznego przygotowanego przez grupy i zespoły działające na terenie Gminy Wasilków. W trakcie wydarzenia zapraszamy również na słodki poczęstunek, pamiątkową fotografię z fotobudki oraz potańcówkę.

Zachęcamy również do przekazywania informacji wszystkim osobom, które nie korzystają z mediów elektronicznych o tym wydarzeniu, aby jak najwięcej osób mogło wspólnie spędzić te sobotnie popołudnie w radosnej i przyjaznej atmosferze.

W tym roku przygotowaliśmy również niespodziankę w formie niezwykłego koncertu „Radość najpiękniejszych lat”, podczas którego duet Julita Wawreszuk – Chylińska (wokal) i Karol Szmuksta (pianino) zabierze nas w muzyczną podróż po polskich przebojach z najpiękniejszych lat. Koncert odbędzie się w niedzielę 19 listopada o godz. 16:00 w Sali Widowiskowej Przedszkola Słoneczne w Wasilkowie przy ul. Polnej 1/4c.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, które można otrzymać w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej im. prof. Haliny Krukowskiej w Wasilkowie.

𝑊𝑦𝑑𝑎𝑟𝑧𝑒𝑛𝑖𝑒 𝐼𝐼 𝐷𝑧𝑖𝑒𝑛́ 𝑆𝑒𝑛𝑖𝑜𝑟𝑎 𝑤 𝑊𝑎𝑠𝑖𝑙𝑘𝑜𝑤𝑖𝑒 𝑜𝑟𝑔𝑎𝑛𝑖𝑧𝑜𝑤𝑎𝑛𝑒 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑧 𝑅𝑎𝑑𝑒̨ 𝑆𝑒𝑛𝑖𝑜𝑟𝑜́𝑤 𝐺𝑚𝑖𝑛𝑦 𝑊𝑎𝑠𝑖𝑙𝑘𝑜́𝑤, 𝑔𝑟𝑢𝑝𝑦 𝑠𝑒𝑛𝑖𝑜𝑟𝑎𝑙𝑛𝑒 𝑑𝑧𝑖𝑎ł𝑎𝑗𝑎̨𝑐𝑒 𝑛𝑎 𝑡𝑒𝑟𝑒𝑛𝑖𝑒 𝐺𝑚𝑖𝑛𝑦 𝑊𝑎𝑠𝑖𝑙𝑘𝑜́𝑤, 𝑆𝑧𝑘𝑜ł𝑒̨ 𝑃𝑜𝑑𝑠𝑡𝑎𝑤𝑜𝑤𝑎̨ 𝑖𝑚. 𝐾𝑟𝑜́𝑙𝑎 𝑍𝑦𝑔𝑚𝑢𝑛𝑡𝑎 𝐴𝑢𝑔𝑢𝑠𝑡𝑎, 𝑈𝑟𝑧𝑎̨𝑑 𝑀𝑖𝑒𝑗𝑠𝑘𝑖 𝑜𝑟𝑎𝑧 𝑀𝑖𝑒𝑗𝑠𝑘𝑖 𝑂𝑠́𝑟𝑜𝑑𝑒𝑘 𝐴𝑛𝑖𝑚𝑎𝑐𝑗𝑖 𝐾𝑢𝑙𝑡𝑢𝑟𝑦 𝑤 𝑊𝑎𝑠𝑖𝑙𝑘𝑜𝑤𝑖𝑒.