Warsztat pisarski z Maliką Tomkiel: budujemy światy i bohatera

Po udanej, pierwszej edycji warsztatów pisarskich z Maliką Tomkiel wracamy po raz kolejny! Zapraszamy na wieczór z kreatywnym pisaniem. Zajęcia są absolutnie dla każdego. Tym razem tematem przewodnim będzie BOHATER (budowanie bohatera tekstu literackiego w świadomy i konsekwentny sposób i budowanie jego światów).

Weź ze sobą:
– kartkę/notes i długopis – będziemy tworzyć manualnie, rozmawiać, czytać, w bezpiecznej przestrzeni bez oceny.

Nie musisz:
– mieć żadnego doświadczenia, pisać zawodowo, stresować się! Pełen luz, pisanie w formie zabawy i rozmowa o książkach są dla każdego.

Co będziesz:
– pisać, tworzyć światy, wykazywać się twórczo, pozwalać sobie na ekspresję i abstrakcyjne myślenie,
– rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe.

Co możesz:
– dowiedzieć się wiele o branży wydawniczej, książkowej,
– poznać nowe narzędzia, które pozwolą Ci się rozwinąć i pozytywnie wpłyną na Twój warsztat pisarski,
– spędzić po prostu miło wieczór czy nabyć nowe umiejętności.
– MOŻESZ wziąć coś co już piszesz!

O prowadzącej:

Jest. Człowiekiem, kobietą. Pisze, uczy jogi, nie boi się konfrontacji z trudnymi tematami. Jej teksty publikowano m.in. w magazynach „Slow”, „DUMA”, „EPEA”, „Zwierciadło”, „noizz.pl”, „Vege”, „Freshmag”, „portalyogi.pl” czy „Kraft”, którego była współzałożycielką i redaktorką naczelną. Jej literacki debiut pt. Biel Kości, w szczery i bezprecedensowy sposób poruszał temat zaburzeń odżywiania. Mieszka na Podlasiu, choć nie przywiązuje się za bardzo do miejsc i przedmiotów, redaguje książki oraz prowadzi autorów przez ich proces wydawniczy. W roku 2023 na rynek wydawniczy wyszły dwie nowe pozycje autorki: Twój wewnętrzny głos oraz najnowszy i pierwszy, tak obszerny tom poetycki: Każdy ma jakiś problem (wrzesień 2023).

Kiedy: 14 LISTOPADA, 18:00
Gdzie: MOAK Wasilków ul. Żurawia 13
Koszt: warsztaty są bezpłatne (obowiązują zapisy – https://bit.ly/Warsztat_pisarski_2

Warsztaty są częścią projektu „Międzypokoleniowe konfrontacje słowo-obraz”, który jest realizowany przez Partnerstwo powstałe w wyniku udziału Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Wasilkowie w programie Dom Kultury Plus – Partnerstwa Lokalne. Partnerstwo tworzą Miejski Ośrodka Animacji Kultury, Harcerze, Uniwersytet III Wieku, Biblioteka Publiczna oraz Klub Mam.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultura i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Partnerstwo Lokalne”