Warsztat tworzenia podcastów

W ramach projektu „Międzypokoleniowe konfrontacje słowo-obraz” zapraszamy na warsztaty dla młodzieży z tworzenia podcastów. Podczas dwóch dwugodzinnych spotkań uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się jak zacząć nagrywać podcasty, jakich użyć bezpłatnych narzędzi i powszechnie dostępnych urządzeń do ich tworzenia, będą mogli założyć swój kanał na serwisie podcastowym i nagrać pierwsze materiały. Podczas warsztatów będzie możliwość pracy na profesjonalnym sprzęcie. Tematem przewodnim warsztatów będą słowa lokalne z Wasilkowa i regionu. 

Zapisując się na warsztaty deklarujesz udział w dwóch spotkaniach warsztatowych: 

– Spotkanie I środa 8 listopada 2023, godz. 16:30 – 18:30

– Spotkanie II poniedziałek 13 listopada 2023, godz. 16:30 – 18:30

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prowadzący: Dominik Sołowiej – specjalista ds. marketingu, webmaster i copywriter. Prowadzi spotkania poświęcone kulturze i sprawom społecznym oraz szkolenia i wykłady. Jego specjalność to: marketing polityczny, public relations, marketing narracyjny, reklama i problematyka nowych mediów. Jest właścicielem agencji reklamowej. Współpracuje też z Polskim Radiem Białystok, dla którego tworzą treści poświęcone kulturze.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się przez elektrowniczy formularz dostępny tutaj.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultura i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Partnerstwo Lokalne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *