Spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam

Szukasz inspiracji i przestrzeni do działania? Zapraszamy na otwarte i bezpłatne spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam w Wasilkowie!

Zapraszamy Cię na kolejne spotkanie w Wasilkowie. To będzie okazja, aby porozmawiać o tym, jak przekuć swoją pasję w biznes. Na spotkanie zapraszają liderka KPM Wasilków – Aleksandra Bielska oraz Katarzyna Duda-Charko wraz z prelegentką Martą Halicką, właścicielką firmy Mahabi.

Temat spotkania: Od pasji do biznesu — jak powstała moja firma. Wstęp bezpłatny. Możesz przyjść z dzieckiem.

Data: środa 6 września, godz. 12:00

Miejsce: Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie, ul. Żurawia 13

Zapisy: https://bit.ly/Klub_Mam_Wasilkow

Jak przedstawia się nasza prelegentka? Cześć jestem Marta, rękodzielniczka, żona, matka, właścicielka najgłośniejszego psa w okolicy, uwielbiam poranne spacery, ogród, podróże i poznawanie nowych ludzi. Od dwóch lat tworzę markę biżuteryjną Mahabi — biżuteria na Dzień Dobry, metodą haftu sutaszowego tworzę, kobiecą, kolorową, wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych kobiet.

6 września zapraszam serdecznie na spotkanie KPM Wasilków, gdzie będę miała ogromną przyjemność, opowiedzieć o sobie, o swojej drodze do tu i teraz, o tym co robię i najważniejsze, dlaczego to robię. Zdradzę Ci, skąd wzięła się nazwa mojej marki, co oznacza dla mnie, ale i dla moich klientek.

IG https://www.instagram.com/mahabi.bizuteria/

FB https://www.facebook.com/MahabiMartaHalicka

Serdecznie zapraszamy KAŻDĄ z Was na spotkanie w kobiecym gronie, pełnym akceptacji, podczas którego będziecie miały możliwość się poznać i podzielić swoimi historiami. Porozmawiamy także o tym jak połączyć prowadzenie biznesu z rolą mamy. Podczas spotkania będą robione zdjęcia. Pamiętaj, że zapisując się na nasze wydarzenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach reportażowych i promocyjnych Klubów Przedsiębiorczych Mam.

Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem społecznym realizowanym przez Fundację Rodzic w mieście – organizację pozarządową, która powstała z potrzeby reprezentacji rodziców w życiu publicznym i tworzenia dla nich lepszej i łatwiejszej codzienności.