Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam

Szukasz inspiracji i przestrzeni do działania? Zapraszamy na otwarte i bezpłatne spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam w Wasilkowie!

Klub Przedsiębiorczych Mam to projekt społeczny, którego celem jest wspieranie kobiet w łączeniu pracy z opieką nad dzieckiem. Nieważne, na jakim etapie jesteś – czy dopiero szukasz inspiracji, czy już masz sprecyzowane plany – to miejsce dla Ciebie. Dołącz do nas i zyskaj grupę wspierających się kobiet. 

Masz pomysł na swój projekt, inicjatywę, ale nie wiesz od czego zacząć? Chciałabyś porozmawiać i miło spędzić czas w gronie wspierających się kobiet? A może działasz w obszarze własnego biznesu już od dawna? Podziel się z nami swoją historią i planami oraz uzyskaj merytoryczne wsparcie. Przyjdź na spotkanie KPM Wasilków.

Zapraszamy Cię na pierwsze, inauguracyjne spotkanie w Wasilkowie. To będzie okazja, aby się poznać, porozmawiać o swoich potrzebach i stworzyć plan na kolejne spotkania. Na spotkanie zapraszają liderki KPM Wasilków – Aleksandra Bielska oraz Katarzyna Duda-Charko.

Temat spotkania: Poznajmy się! Spotkanie inauguracyjne.

Wstęp bezpłatny. Możesz przyjść z dzieckiem
Data: 08 marca, godz. 11:00
Miejsce: Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie, ul. Żurawia 13

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy:
Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorczych mam

Serdecznie zapraszamy KAŻDĄ z Was na spotkanie w kobiecym gronie, pełnym akceptacji, podczas którego będziecie miały możliwość się poznać i podzielić swoimi historiami. Porozmawiamy także o tym jak połączyć prowadzenie biznesu z rolą mamy. 

Podczas spotkania będą robione zdjęcia. Pamiętaj, że zapisując się na nasze wydarzenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach reportażowych i promocyjnych Klubów Przedsiębiorczych Mam.

Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem społecznym realizowanym przez Fundację Rodzic w mieście – organizację pozarządową, która powstała z potrzeby reprezentacji rodziców w życiu publicznym i tworzenia dla nich lepszej i łatwiejszej codzienności.