Migawki z podróży – Pokaz zdjęć Sławomira Gawryluka

Dnia 19 stycznia o godzinie 18:00 w Miejski Ośrodku Animacji Kultury odbędzie się kolejne Sladowisko. Tym razem swoje zdjęcia zaprezentuje białostocki fotograf Sławomir Gawryluk.  Podczas spotkania będzie można zobaczyć fotografie, które Sławomir Gawryluk wykonał podczas licznych podróży.
 
Sławomir Gawryluk to białostocki fotograf z ponad 30-sto letnim doświadczeniem, członek Grupy Fotograficznej F/8. Jak sam o sobie mówi „Komercyjnie zajmuję się fotografią portretową, produktową i architektury. Dla przyjemności fotografuję krajobrazy i nocne niebo”. Prowadzi kursy fotograficzne  w Podlaskiej Akademii Fotografii, której jest założycielem. Wiele osób z pewnością widziała jego zdjęcia, przedstawiające białostocki Rynek Kościuszki w niecodziennych odsłonach (np. z wodnym kanałem zamiast deptaku). Wykonuje wiele fotografii podczas swoich podróży.
 
„Migawki z podróży” – pokaz zdjęć Sławomira Gawryluka
19 stycznia 2022
godz. 18:00
MOAK w Wasilkowie (Żurawia 13)
wstęp wolny
 
Spotkanie odbywa się w ramach Slajdowiska. Są to wydarzenia organizowane przez grupę fotograficzną „Krajobraźnia” oraz Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie. Krajobraźnia jest grupą otwartą. Każdy miłośnik fotografii bez względu na posiadane doświadczenie i sprzęt może do niej dołączyć. Członkowie grupy organizują spotkania, plenery, wspierają się, szkolą oraz dzielą doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy na pokaz zdjęć Sławomira Gawryluka pt. „Migawki z podróży”.
Spotkanie odbędzie się 19 stycznia o godz. 18:00 (czwartek) w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie przy ul. Żurawiej 13.

Pokaz odbywa się w ramach cyklicznych spotkań z Grupą Fotograficzną Krajobraźnia działająca przy naszym ośrodku.

P.W.